Gimnazjum nr 36 w Krakowie im. św. Brata Alberta.

Gimnazjum nr 36 w Krakowie im. św. Brata Alberta zostało powołane do życia w roku szkolnym 19992010. Szkoła powstała na bazie Szkoły Podstawowej nr 52.

OVERVIEW

This web site 36gimnazjum.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have scanned nineteen pages inside the web page 36gimnazjum.pl and found one website linking to 36gimnazjum.pl. There are one social web accounts enjoyed by 36gimnazjum.pl.

36GIMNAZJUM.PL RANKINGS

This web site 36gimnazjum.pl is seeing varying levels of traffic until the end of the year.
Traffic for 36gimnazjum.pl

Traffic ranking (by month) for 36gimnazjum.pl

Traffic ranking by day of the week for 36gimnazjum.pl

WHAT DOES 36GIMNAZJUM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of 36gimnazjum.pl Mobile Screenshot of 36gimnazjum.pl Tablet Screenshot of 36gimnazjum.pl

36GIMNAZJUM.PL HOST

Our parsers found that a single page on 36gimnazjum.pl took four thousand five hundred and twenty-four milliseconds to come up. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
193.17.184.47

I revealed that 36gimnazjum.pl is using the Apache/2 server.

Gimnazjum nr 36 w Krakowie im. św. Brata Alberta.

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Zwiększona liczba godzin języka angielskiego w roku szkolnym 20152016." We noticed that the web site also said " Dyrekcja Gimnazjum nr 36 w Krakowie informuje, że w roku szkolnym 20152016." It also said " W klasach turystycznych, nauka języka angielskiego. Emsp;28 kwietnia 2015 Monika Król. Relacja z wycieczki do Włoch 5 maja - 11 maja 2015 r. Grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami pmGauzą i M. Jankowską wyjechała na kilkudniową, bardzo oczekiwaną wycieczkę do Włoch." The header had Gimnazjum 36 as the highest ranking optimized keyword. It is followed by gimnazjum kraków, oferta edukacyjna, and Gimnazjum Brata Alberta which isn't as ranked as highly as Gimnazjum 36. The next words 36gimnazjum.pl uses is edukacja kraków. kraków gimnazjum was included and might not be viewed by search engines.

SEEK SIMILAR WEB PAGES

36-я городская поликлиника г.Минска

Минск, улица Бачило, д. Вызов врача на дом взрослого населения. Вызов врача на дом детского населения. Как к нам проехать? С 800 до 20. Единые дни здоровья, акции. 1 мая 2015 - Международный день Астмы.

36 Grad Frankfurt am Main

Herzlich Willkommen auf unsere Seite! Cafe, Bar, Restaurant. Zur Zeit können Sie uns unter. Unsere Seite befindet sich noch in Bearbeitung.